Co nabízíme?

– Dětský klub jako alternativa MATEŘSKÉ ŠKOLKY pro děti od 3 do 6 let s pestrým programem s prvky metodiky Začít spolu a komunikačním přístupem Respektovat a být respektován

Předškolní program jako přípravu pro vstup do školy (v ceně)

1.stupeň rodinné školy s prvky Začít spolu, individuálním přístupem k žákům, projektovým vyučováním a vzájemně respektujícím přístupem jako pokračování předškolního programu (ročníky 1 – 5)

Jednorázové hlídání

Odpolední zájmové kroužky pro děti

Mimoškolkové a mimoškolní akce s možností zapojení rodičů (výlety, exkurze, kulturní akce, vzdělávací akce, ..)

– Večerní aktivity pro dospělé (cvičení, jóga, večery osobního rozvoje)

– Spolupořádání tradičních akcí pro veřejnost (karneval, hledání velikonočního zajíčka, dětský den, masopust, pálení čarodějnic, vánoce v červnu atd.) v Zaječicích

– Prostor pro pořádání narozeninových oslav vašeho dítěte

 igrat-sloty-online.ru

*

Kdo k nám chodí?

Naše centrum je určeno především pro děti – a to od tříletých zajíčků přes rozpustilá předškolní zajíčata až po zvídavé školní zajíčky – a jejich rodiče a prarodiče.

*

Kdo jsme?

Jsme komunitním centrem, které podporuje své návštěvníky k aktivitě a vlastnímu rozvoji, a to v pohodové, rodinné atmosféře. Centrem, které přináší svým návštěvníkům společnou radost a spoustu nezapomenutelných zážitků. Centrem, které staví na základních hodnotách jako úctě k rodině a blízkým, ke svému prostředí a přírodě a kombinuje je s touhou po poznání, po dobrodružství, s kreativitou a hravostí. Centrem, kam se budeme my všichni rádi vracet.

*

Jak to všechno začalo?

Provoz Rodinného centra byl zahájen 24. 8. 2009. Dopolední program Dětského klubu byl zahájen již v květnu rovněž v obci Zaječice. Díky nedodostatku kapacity v místní mateřské školce, několik maminek chtělo dopřát svým, ale nejen svým dětem možnost rozvoje v mnoha oblastech (sociální, komunikace, znalosti a dovednosti, ekologie, angličtina apod.).

*

Kde nás najdete?

Rodinné centrum se nachází v nové dvoupatrové budově v obci Zaječice u Pyšel. K budově patří i zahrada s jezírkem. Velké a prosvětlené prostory nabízejí všestranné vyžití. Dětem jsou k dispozici také dětské a fotbalové hřiště, které se nacházejí asi 100m od centra. Další fotografie budovy, i více ze života centra, naleznete v naší fotogalerii.

Zajíčkovská zahrada 2

Zajíčkovská zahrada

Zaječice, místní část obce Pyšely, jsou dobře dostupnou, a přitom klidnou lokalitou ve Středočeském kraji v okrese Benešov, cca 20 km jihovýchodně od okraje Prahy a 15 km severně od Benešova (dostupné po E55 z Benešova a po D1 z Prahy, exit 21 směr ČB). Leží ve středním Posázaví, samotná řeka Sázava teče jen pár kilometrů odtud. Zaječice jsou součástí turistických stezek a cyklostezek, na kterých můžete objevovat krásu krajiny i památky.

*

Kdo nám pomáhá?

Jsme nezisková organizace a usilujeme o to, aby naše aktivity byly dostupné široké veřejnosti. Příspěvky proto kalkulujeme na co nejnižší úrovni, pouze na pokrytí provozních nákladů. Za finanční prostředky na vybavení vděčíme našim dárcům a sponzorům, kterým tímto velice děkujeme.

*

A proč to děláme?

Pro tu nejprostší a nejúžasnější věc na světě…