Reference


Co o naší škole říkají děti?

 Jak se u nás cítí? 

Pojďme se zeptat přímo dětí ze školy....

V Zaječicích, dne 7.4.2022


Olivinka, 1. třída: "Mně se tu všechno líbí. Nejvíc se mi líbí hodiny (jako když se učíme). Líbí se mi přístup učitelek k dětem, chovají se k nám hezky. Třeba v některý jiný škole, kde jsem byla, se k dětem chovaly hnusně. Líbí se mi tady školní jídlo."

Ami, 7. třída: "Líbí se mi tady ten přístup. Pro mě je prostě lepší volnost než tlak: Udělej tohle a tohle. Zkrátka učení s chutí."

Baru, 4. třída: "Míň se tady člověk stresuje. Je to škola hrou."

Anežka, 2. třída: "Máme hodné učitelky. Je to zábavná škola. Můj nejoblíbenější předmět je výtvarka."

Tonička, 1. třída: "Nejvíc se mi líbí matematika. Mám ráda tuhle školu. Bude mi po ní smutno, až odejdu."

Šimi, 1. třída: "Mně se líbí naše škola, protože je prostě hodná. A pak se mi ještě líbí, že mám lehké úkoly a hodně kamarádů a to je všechno."

Vani, 5. třída: "Líbí se mi: hodné učitelky, lehká výuka, volná škola, nejsou známky, nikdo nemusí k ředitelce, dlouhé přestávky, dobré obědy, nemusíš sníst všechno. Když zapomeneš svačinu, něco ti dají, nemusíš žebrat u ostatních."

Vašík, 3. třída: "Nejvíc se mi líbí výlety a nejvíc mě baví matika."

Ami, 5. třída: "Mně se na Zajíčku líbí, že tu nejsou zlí učitelé, že jsou vlastně kamarádi. Je to tady volnější a zajímavější, škola hrou a to mám ráda a baví mě to."

Róza, 5. třída: "Tady má každý svou volnost. Když ti něco jde, můžeš se tomu víc věnovat. Jinde je to přesně naopak. Ještě se mi líbí, jaké jsou tady učitelky a že tě nenutí do něčeho, co by už bylo moc. 

Ondra, 3. třída: "Máme dobrou učitelku na angličtinu. Líbí se mi, že je to propojená škola se školkou, můžu si tam hrát s kamarády. 

Toník, 2. třída: "Jsou tu dobré učitelky."

Eliška, 5. třída: " Dobře tu vaří a je tu příjemně. Prostě jsem tu spokojená."

Oliver, 6. třída: "Líbí se mi velká volnost, super učitelé, nenutí nás, je to na domluvě. Špatný je to, že to nejde očůrat :-)."

Jáchym, 5. třída: "Je tu svoboda. Jezdímě hodně na výlety."

Jori, 3. třída: "Líbí se mi, že se tady učíme volně a že tady nejsou tak přísný učitelky a že tady máme půlhodinovou přestávku. Nejvíc mě baví matematika."