Reference

 


"Naše báječná rodinná škola v Zaječicích ♥."

Hanka Danková


"Jen samá superlativa mohu napsat a to ve všech směrech, nejen po lidské stránce, ale také vzdělávací....Tento druh škol (vzdělávání) dává smysl."

Marcela Zmeškal


"Do této školy chodím 9 let a jsem hodně ráda, že jsem poznala tolik lidí. Na tuto školu se mi bude vzpomínat dobře. Moc vám děkuji za ty všechny chvíle."

Terka Kubešová


"Chci velmi poděkovat Rodinnému centru Zajíček. Nevím, jak bych to bez jeho pomoci zvládla. Jako kdyby to bylo včera, co jsem nastoupila do Zajíčka. Chci velmi poděkovat svým dobrým učitelkám Mirce Durákové a Daniele Cachové. Bez jejich pomoci bych nebyla to, co teď. Obdivuji, s jakou energií zvládají učit. V roce 2018 jsem odešla z Rodinného Centra do Základní školy Chotýšany. Bylo pro mě velmi těžké odejít z tak skvělého kolektivu. Na Zajíček budu velmi dobře vzpomínat.

Děkuji moc za všechno!"

Magdalena Raisova


"Velmi ráda bych Vám i všem Vašim kolegyňkám ze Zajíčka poděkovala za péči, kterou denně věnujete našim nezbedným dětem. Zajíček je prostředí, kam musí snad každé dítě chodit rádo. Individuální přístup, zajímavá náplň dne včetně kroužků, divadla, výletů a jiných aktivit "navíc", které děti přijímají s velkým nadšením. Školka v přírodě, kterou jste pro ně připravili v březnu, byla úžasnou improvizací, jak se vypořádat s výpadkem v dodávce el.proudu a vody a také využít první teplé jarní dny. Nedocenitelné je i to, že děti nejsou zbytečně "šikanovány", tak jak je tomu ve většině běžných školek, ale mají možnost se rozvíjet a projevit svůj názor, samozřejmě za dodržení určitých mantinelů a pravidel, které jsou nutné a nezbytné. Což mi připadá velmi důležité, za krátkou dobu jim s příchodem školní docházky nastane spousta povinností a tak oceňuji každý bezstarostný den, který v Zajíčkovi stráví. Všem rodičům, kteří uvažují, jestli to není "příliš mnoho peněz" za školku, můžu říct jen to, že jsou to opravdu dobře investované peníze."

Zdraví

Zuzana Cremonini