Praktické informace

Elektronická docházka 

Zde můžete vstoupit do elektronické docházky, kde lze bez nutnosti telefonické nebo osobní konzultace přihlašovat a odhlašovat děti dětí dle svých aktuálních požadavků. Zároveň zde můžete kontrolovat stav náhrad a plateb. Veškeré potřebné informace poskytne Eva Špačková (spackova@rczajicek.cz). 

Náhrada za nepřítomnost (v případě částečné docházky) 

  • V případě předvídatelné nepřítomnosti dítěte prosím vyznačte omluvené dny v elektronické docházce Zajíčkova docházka. Můžete tak učinit nejpozději do 7:15 h v den plánované docházky.
  • Omluvu můžete v nejnutnějších případech poslat také smskou na telefon rodinného centra, a to nejpozději do 8:30 v den plánované docházky. Tuto možnost prosím využívejte pouze v případě neplánované události (nemoc apod.) po 7.15 h v daný den.
  • Včas omluvené dny docházky lze nahrazovat v měsíci, ve kterém byly uhrazeny a v měsíci po něm bezprostředně následujícím. (Neplatí pro každodenní docházku.)

Stravování

Pokrmy připravují naše nenahraditelné kouzelnice Ivča a Simča přímo v Zajíčku. Jídlo pro děti je připravováno vždy z čerstvých surovin, mnohé z nich v bio kvalitě. Skladba jídelníčku respektuje zásady zdravého stravování pro předškolní děti, tedy lehce stravitelné pokrmy s dostatkem zeleniny, ovoce, kvalitního masa, ryb, luštěnin atd. Strava je doplněna o celodenní pitný režim skládající se hlavně z vody a čaje, během svačin a oběda mají možnost pít děti i domácí sirupy a mošty.

Oběd včetně polévky je za 45 Kč, svačinka za 17 Kč.