Srdečně zveme malé i velké táborníky k prožití báječných prázdnin plných objevů a legrace v rodinném centru Zajíček a jeho okolí. Bohatý program můžete i letos vybírat dle věku – pro mladší (od 3 do 6let) nebo pro starší (od 6 do 12 let) děti. Zajíček bude otevřen denně od 7.30 do 16h. Cena za […]

Celý článek ..

V úterý 19.6. dopoledne se školkáčci mohou těšit na zbrusu novou premiéru představení Záhadná kniha, které pro ně speciálně uvede divadelní spolek našich Soviček.
Představení je zdarma 🙂
 

Celý článek ..

Zahradní slavnost, na kterou srdečně zveme rodinky našich školkáčků, se uskuteční v úterý 12. 6. 2018 od 16:00 h na zahradě v Zajíčku. Těšit se můžete na pestrý program, kterým nás provedou naši zajíčci.
Velmi uvítáme, kdybyste přinesli na ochutnání nějaké dobrůtky ze zahrádky či domácí kuchyně :).

Celý článek ..

Ve středu 6.6. se vypravíme na celozajíčkovský výlet do Hulic, kde navštívíme Včelí svět a Vodní dům. Ve Včelím světě návštívíme expozici a zúčastníme se interaktivního programu Pohádkový příběh včelky Medulky. Více info zde http://www.vcelisvet.cz/wp/wp-content/uploads/letak-skoly-2018.pdf.
Po obědě se přesuneme do nedalekého Vodního domu, kde se podíváme do expozice o vodě. Podrobnější informace najdete zde http://www.vodni-dum.cz/cs/896-co-vodni-dum-predstavuje.
Děti se […]

Celý článek ..

23.5.2018

V pátek 1.6. nás čeká pohádková stezka ke Dni dětí u rybníka Kožený (moc pěkně upravený rybník a jeho okolí směrem na Senohraby). Děti se mohou těšit na pohádkové bytosti, hry, zábavné úkoly, tvoření i na oběd přímo u rybníka – pizzu a sladké překvapení! Vyrážíme v před 9h, po svačince, ze Zajíčka. Plánovaný návrat je […]

Celý článek ..

22.5.2018

V úterý 29.5. vyrážíme na výlet do Pyšel na zmrzku. Sraz v 8.30 v Zajíčku!

Celý článek ..