Zápis na školní rok 2019/2020 právě probíhá, a to individuální formou. Podrobnější informace naleznete v záložce přihláška a zápis. V případě Vašeho zájmu kontaktujte Evu Špačkovou (spackova@rczajicek.cz, 605 275 820) a domluvte se na individuální schůzce.

Celý článek ..

Milé děti,  zveme vás k prožití báječných prázdnin plných objevů a legrace v rodinném centru Zajíček a jeho okolí. Každý týden (kromě 1. červencového a posledního srpnového) čeká na malé táborníky velké tématicky laděné dobrodružství. Bohatý program můžete i letos vybírat dle věku – pro mladší (od 3 do 6let) nebo pro starší (od 6 […]

Celý článek ..

V úterý 23.4. od 9.15 děti čeká eko program s Evčou Šrailovou, tentokrát společně oslavíme Den Země! 

Celý článek ..

Ve čtvrtek 18.4. se s dětmi vydáme na pěší výlet do Křivé vsi, kde navštívíme zvířátka a těšit se můžeme na letošní jehňátka!
Sraz v Zajíčku je do 8.30.
S sebou prosíme baťoh s pitím a svačinou, vhodné oblečení na celodopolední pobyt venku!

Celý článek ..

Ve středu 17. dubna 2019 proběhne v Zajíčku MĚŘENÍ OČÍ nestátním zdravotnickým zařízením Prima Vizus, o.p.s. v rámci projektu preventivního vyšetření zraku – „Koukají na nás správně?“. V Zajíčku máme pro vás k dispozici letáky. Více info také na http://www.primavizus.cz. Vyšetření očí je určeno dětem od 8 měsíců do 8 let (10 let). Je možné […]

Celý článek ..

V pondělí 15. dubna dopoledne (8.30-12.00) budou probíhat velikonoční dílničky po celém Zajíčku (možná i venku), do kterých budou zapojeni školáci i školkáčci. Po skončení dílniček následuje oběd a běžný program.

Celý článek ..