Celoprázdninový provoz RC Zajíček 2019

 

Prožijte s námi velké prázdninové dobrodružství

v Rodinném centru Zajíček!

*

Denně od 7:30 do 16:00 pro 2 věkové skupiny: 3-6 let a 6-11 let

*

Příměstské tábory jsou otevřeny všem dětem bez ohledu na docházku během školního roku

*

Cena za týden včetně stravy je  2 300,- Kč (od 3 do 6 let)

                                                     2 400,- Kč (od 6 do 11 let)

 

Instrukce k platbě pro přihlášené děti zašleme emailem do konce
května.

 *********************************************************************************************************

Program příměstských táborů pro děti

od 6 do 11 let

Přihlášku, prosíme, zasílejte Evě Vrzalové Davidové, vrzalova@rczajicek.cz

 

8. – 12. 7. DÁMSKÁ JÍZDA

Vstup pouze pro mladé dámy, které se mohou těšit na spoustu her, koupání    a tvoření. Samozřejmě nebude chybět ani vyrábění slizu a experimentování s ním. Určitě si moc užijeme návštěvu zvířecích mazlíčků: surikat (ochočených, rády se mazlí:-)), mini koní, chameleonů, želv a dalších. 1 den s večerní diskotékou, noční hrou a přespáním.

Vede: Mirka Duráková, Pavlína Černá,

15. – 19. 7. ŠPIÓNSKÁ MISE

Hledají se profesionálové a profesionálky, které vytvoří skvělý špionský tým pro zvládnutí speciální mise! Tým bude potřebovat agentské „vychytávky“ (které si sami vyrobíme), rozluštit nejrůznější šifry, indicie a zakódované zprávy a poradit si při výsadku do neznámého prostředí. Můžete se těšit i na únikovou hru v Praze a přespání s noční agentskou hrou.

Vede: Mirka Duráková, Lenka Česlová

22. – 26. 7. ROBINSONI A ROBINSONKY

Ocitli jsme se na pustém ostrově a naším úkolem je přežít! Divočina je všude kolem a nebezpečí číhá na každém kroku! Naučíme se rozdělávat oheň, shánět potravu a vodu, vařit na ohni, orientovat se v terénu a postavit si přístřeší, ve kterém strávíme noc! Staň se součástí kmene, postav se čelem výzvám a překonej sám/sama sebe! Tábor je inspirovaný reality show „Kdo přežije“. 

Vede: Eva Vrzalová Davidová

29. – 2.8. PÁNSKÁ JÍZDA: SUPERHRDI-NOVÉ

Avengers: Iron Man, Spider Man, Kapitán Amerika, Thor, Hulk, ale i další superhrdinové nás budou inspirovat k celotáborové týdenní hře i jednotlivým aktivitám. Každý si vymyslí své superschopnosti, navrhne si svého superhrdinu a vyrazíme proti společnému nepříteli, který chce ovládnout celou Zemi. 1 den s noční hrou a přespáním. Vstup povolen pouze klukům superhrdinům!

Vede: Mirka Duráková, Pavlína Černá

5. – 9.8 ZAJÍCI V HRNCI ANEB MASTERCHEF ZAJEČICE

Kdo by rád nejedl nejrůznější speciality a nezkoušel zajímavosti s jídlem? Krom kuchtění a ochutnávání nás samozřejmě čeká spousta táborových her venku, celotýdenní hra, dražba ingrediencí, hra inspirovaná pořadem MasterChef atd. Čeká na vás několik výzev a pranků spojených s jídlem: neobvyklé kombinace, vlastní koktejly, ledová tříšť ad. 1 den s hostinou, noční hrou a přespáním.

Vede: Mirka Duráková, Chalupová Mirka, Jana Paříková

12. – 16.8. DOBRODRŮŽO V PŘÍRODĚ

Dobrodružství venku, objevování přírodních krás a také aktivní pomoc přírodě bude naším táborovým „chlebem“. Koupání v rybníce, zkoumání mikrosvěta i vyčištění studánky je přesně to, co máte šanci zažít a užít si to. 🙂

Vede: Eva Šrailová

 19. – 23. 8. FANTASTICKÁ ZVÍŘATA

Společně prožijeme příběh prvních dvou dílů Fantastických zvířat J. K. Rowling-ové. Otevře se nám svět kouzelných tvorů od akromantule, pětinoha, kluběn-ky, přes jednorožce až po zmíráčka. Podaří se nám včas pochytat ty, kteří utekli z kufříku s fantastickými zvířaty, aby nedošlo k prozrazení kouzelnické společnosti mezi mudly? 1 den s promítáním, noční hrou a přespáním.

Vede: Mirka Duráková, Vlaďka Ludková

Program příměstských táborů pro děti

od 3 do 6 let

Přihlášku, prosíme, zasílejte Evě Vrzalové Davidové, vrzalova@rczajicek.cz

 

8. – 12. 7. BROUČCI A BERUŠKY

Vydejme se společně do světa svatojánských broučků!  Čeká nás pohádkový týden v přírodě, vyrobíme si svého broučka i lucerničku, postavíme broučkům obydlí pod strání a také i my se na týden proměníme v malé broučky. 

Vede: Eva Vrzalová Davidová

15. – 19. 7. VÝPRAVA DO VESMÍRU

Objevte s námi krásu nekonečného vesmíru. Zhotovíme raketu, která nás odnese na planety známé, ale i na planetky dosud neobjevené, a kdo ví, možná se spřátelíme i s mimozemšťany.

Vede: Jarka Havránková

22. – 26. 7. MAGICKÉ ČAROVÁNÍ

Vítáme všechny nadšené učně naší letní školy magie a čarodějologie! Zdokonalíme se v předmětech: lektvaropis (vyrábění a poznávání lektvarů nejrůznějších chutí a vůní), bylinkověda, pokusománie (vyzkoušení na vlastní kůži), zoologie magických tvorů…

Vede: Jarka Havránková

29. 7. – 2. 8. NOEMOVA  ARCHA

Na planetě Zemi stoupá hladina vody a my musíme zachránit nejen sebe, ale také zvířátka. Podaří se nám postavit archu, najít všechna zvířátka, zjistit, čím se živí a co potřebují k životu? Proč voda stoupá a můžeme tomu zabránit? Čeká nás velké dobrodružství, které nás naučí, jak chránit naší planetu. 

Vede: Eva Vrzalová Davidová

5. – 9. 8. MALÝ KUCHAŘ ANEB ZAJÍČCI V HRNCI

Experimentujete rádi? A jste nadšenci pro tvoření v kuchyni? Budeme společně vařit, péct, ochutnávat a hlavně zkoušet! Jak asi bude chutnat okurková zmrzlina? A jak asi chutnají perníčky v létě?  Můžete se těšit na spoustu dobrot, specialit, skvělých receptů a “vychutnávek”.

Vede: Evča Špačková

12. – 18. 8. CESTA KOLEM SVĚTA

Vydejte se spolu s námi na objevnou cestu kolem světa. Navštívíme všechny kontinenty, setkáme se s místními obyvateli, ochutnáme speciality, na vlastní kůži si vyzkoušíme cizí zvyky a tradice. Podaří se nám poznat zvířata a rostliny ze všech koutů světa?

Vede: Jarka Havránková

19. – 23. 8. Z POHÁDKY DO POHÁDKY

Milujeme pohádky! Společně si prožijeme pohádkové příběhy klasické, ale i pohádky novodobé. Vyrobíme si loutky, kulisy, budeme příběhy číst, hrát divadlo, tančit v kostýmech, vyrábět rekvizity do pohádek … a hlavně – pohádkově se bavit!

Vede: Evča Špačková, Jarka Havránková