Zajíčkova elektronická docházka – přihlášení zde

Rodiče mají možnost samostatného přihlašování a odhlašování dětí dle svých aktuálních požadavků a zároveň mohou díky elektronické docházce kontrolovat stav možných náhrad a plateb v daném měsíci. Po získání přihlašovacích údajů (jména a hesla) se mohou rodiče kdykoliv přihlásit do elektronické docházky a flexibilně využít tento nástroj bez nutnosti telefonické nebo osobní komunikace. Podrobné informace k používání elektronické docházky vám při nástupu dítěte do Zajíčka podá Eva Špačková.

 

 

 

Informační brožura

Brožura, která Vám i Vašemu dítěti usnadní vstup do nového prostředí a zodpoví Vaše dotazy týkající se pravidel, provozu, docházky, plateb, akcí, kontaktů, atd. dříve, než budete muset zvednout telefon je ke stažení zde.

 

 

Startovací balíček

Osvědčila se nám metoda společného nákupu hygienických potřeb, aby každý z rodičů nemusel nosit nákupní tašky a shánět věci jednotlivě. Proto bychom přes web pořídili většinu věcí a v ostatních platbách částku rozpočítáme dle aktuálních nákladů (většinou je to cca 600 Kč).

 

 

 

Stravování

Pokrmy připravuje naše nenahraditelnuá kouzelnice Ivča přímo v Zajíčku. Jídlo pro děti je připravováno vždy z čerstvých surovin, mnohé z nich v bio kvalitě. Skladba jídelníčku respektuje zásady zdravého stravování pro předškolní děti, tedy lehce stravitelné pokrmy s dostatkem zeleniny, ovoce, kvalitního masa, ryb, luštěnin atd. Strava je doplněna o celodenní pitný režim skládající se hlavně z vody, během svačin a oběda mají možnost pít děti i domácí sirupy a mošty.

 

 

Cena stravného

Oběd včetně polévky je za 40 Kč, svačinka za 15 Kč.

 

 

 

Možnost konzultace

V případě Vašeho zájmu je možné si předem domluvit individuální konzultaci v oblasti výchovně-vzdělávací a v oblasti péče o děti, dále ohledně chodu Dětského klubu a ostatních záležitostí.