„Do této školy chodím 9 let a jsem hodně ráda, že jsem poznala tolik lidí. Na tuto školu se mi bude vzpomínat dobře. Moc vám děkuji za ty všechny chvíle.“

žákyně

Terka Kubešová

 

„Chci velmi poděkovat Rodinnému centru Zajíček. Nevím, jak bych to bez jeho pomoci zvládla. Jako kdyby to bylo včera, co jsem nastoupila do Zajíčka. Chci velmi poděkovat svým dobrým učitelkám Mirce Durákové a Daniele Cachové.  Bez jejich pomoci bych nebyla to, co teď. Obdivuji, s jakou energií zvládají učit. V roce 2018 jsem odešla z Rodinného Centra do Základní školy Chotýšany. Bylo pro mě velmi těžké odejít z tak skvělého kolektivu. Na Zajíček budu velmi dobře vzpomínat.

Děkuji moc za všechno!“

žákyně

Magdalena Raisova

 

„Velmi ráda bych Vám i všem Vašim kolegyňkám ze Zajíčka poděkovala za péči, kterou denně věnujete našim nezbedným dětem. Zajíček je prostředí, kam musí snad každé dítě chodit rádo. Individuální přístup, zajímavá náplň dne včetně kroužků, divadla, výletů a jiných aktivit „navíc“, které děti přijímají s velkým nadšením. Školka v přírodě, kterou jste pro ně připravili v březnu, byla úžasnou improvizací, jak se vypořádat s výpadkem v dodávce el.proudu a vody a také využít první teplé jarní dny. Nedocenitelné je i to, že děti nejsou zbytečně „šikanovány“, tak jak je tomu ve většině běžných školek, ale mají možnost se rozvíjet a projevit svůj názor, samozřejmě za dodržení určitých mantinelů a pravidel, které jsou nutné a nezbytné. Což mi připadá velmi důležité, za krátkou dobu jim s příchodem školní docházky nastane spousta povinností a tak oceňuji každý bezstarostný den, který v Zajíčkovi stráví. Všem rodičům, kteří uvažují, jestli to není „příliš mnoho peněz“ za školku, můžu říct jen to, že jsou to opravdu dobře investované peníze.“

Zdraví

Zuzana Cremonini

 

 

„Naše Ema chodí to Zajíčka už třetím rokem a stále se utvrzujeme v tom, že lepší školku jsme jí nemohli vybrat. Milé a vstřícné paní učitelky, které mají o děti zájem,  pestrý program, který děti po rozvíjí po všech stránkách,  rodinná a pohodová atmosféra, to všechno je Zajíček. Emička je zde šťastná a my rozhodně nelitujeme vložených financí a každodenního dojíždění .“

Rundovi

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za to, že jste!

 Terezka nastoupila do Zajíčka před rokem. Tehdy skoro nemluvila. Ze začátku byl příchod do školky spojen s každodenním raním pláčem, který dokázala dotáhnout až k nevolnosti. Odmítala jíst, a tak jsme každý den trpělivě nosili domů krabičky. Za vydatné pomoci milé a velmi trpělivé paní učitelky Týnky, který již ve školce není, se podařilo situaci zvrátit. Terezka se začala do školky těšit, program je tak pestrý, že každodenní malování, básničky, písničky, cvičení, divadélka, pokusy, výlety apod. ji natolik zaujaly, že nezbyl čas na stýskání. Krásně se rozmluvila, začala jíst a během krátké doby se situace otočila, a nyní máme velkou práci každé odpoledne dostat Terku ze školky.

Terka je velmi často nemocná, má oslabený imunitní systém a její nemoci jsou občas provázeny bezvědomím. I s takovou situací si v Zajíčku díky dostatečnému počtu učitelek dokážete bez problémů poradit.

Terka je živel, který je neustále v pohybu, nikdy se neunaví. Nechápe třeba, proč by měla po obědě odpočívat či dokonce spinkat v postýlce. Bála jsem se, ale i to nebyl v Zajíčku problém.

Na svou první paní učitelku Týnku Terka určitě jen tak nezapomene (stihla ji tehdy dát přezdívku Beruška a dodnes na ni vzpomíná), ale myslím, že stejně tak si oblíbila i Váš skvělý a stále usměvavý učitelský tým.

Investovaných peněz určitě nelituji. Zajíček má jen jedinou chybu, a to že ho Terezka bude muset za dva roky opustit. To půjde totiž do školy.

Díky Kubešovi